| anonim_4396 a întrebat:

Cat de buna este vopseaua spuma mousse color de la palette? In sepcial pentru culorile de roscat ...adica, cat de mult tine, daca strica parul..cat de mult il strica daca e cazul, daca contine amoniac etc. Va rog frumos! Multumesc happy

2 răspunsuri:
| Dudyy a răspuns:

Este destul de buna, strica parul ca orice vopsea... (si aceea fara amoniac strica parul...) si nu este cu mult mai buna decat palette obisnuit.

| Dumitru_Kmy_1995 a răspuns:

Mm, nu iti strica parul. m-am facut eu roscata prin septembrie si abia sapt trecuta m-am vopsit iar( nu ca s-ar fi luat culoarea ci pentru ca mi se vedeau radacinile). dar e foarte buna, am fost super surprinsa, daca nu iti indrepti parul des nu o sa ti-l deterioreze deloc. daca ti-l indrepti, iti recomand sa incerci o putere mai mica la placa. good luck