| AndreeaRullz a întrebat:

Cate parfumuri ar trebui sa aiba o fata? Maximhappy

20 răspunsuri:
| valThina a răspuns:

Maxim e greu de zis ca poti sa ai cu zecile. sau chiar sute happy

| Marii a răspuns:

Nu conteaza, sa aiba cate vrea. Daca ti-as spune ca trebuie ca fiecare fata sa aiba minim 100 de parfumuri, te-ai duce si ti-ai cumpara?laughing

| miauu a răspuns:

Am 47 de parfumuribig grin

| Razvan a răspuns:

Invers proportional cu numarul de haine si cosmeticedevil

| LoveMusic a răspuns:

Maxim 100 minim 1 laughing
Nu, glumesc big grin
Inastfel de lucruri nu exista minim sau maxim.
De exemplu.
Eu am foarte multe.

| DianaLostInDreams a răspuns:

Eu am 5.

| gloria a răspuns:

Poti avea si 100laughing dar ideal este sa ai ceva fresh si ceva mai puternic sau dulce pentru searahappy

| yuli10 a răspuns:

Nu cred ca exista un maxim... eu personal am 4. si le mai folosesc uneori si pe ale mamei cand sunt acasa big grin
dar cred ca minimum 2 trebuie sa aiba, ca sa nu se dea zi de zi cu acelasi parfum. si in plus diferite ocazii necesita parfum diferit, nu poti sa mergi la scoala mirosind a un parfum fin de seara...

| alessyca a răspuns:

Nu conteaza.de ex eu am 17laughing

| CrucifiedCountess a răspuns:

Pai.pentru par
pentru gat
pentru fata
pentru sub brat
pentru pasarica
pentru picioare.
altceva? laughing

| shalimar a răspuns:

In general stiu ca unei femei ii trebuiesc 2 parfumuri unul de zi(usor, vaporos) si unul de seara(mai puternic). iar aceste 2 parfumuri se schimba in functie de anotimp iarna sau vara.vara se foloseste unul mai racoros care sa nu te doboare mirorosul in combinatie cu caldura, iar iarna unul mai cald.deci ar 4 in total ca sa fii acoperita pe toata perioada anului.acum depinde si de persoana. daca o persoana adopta mai multe stiluri de vestimentatie, atunci si parfumul trebuie adaptat.la o imbracaminte sport nu poti purta un parfum elegant si viceversa.eu sincer am 3 parfumuri unul cald pentru imbracamintea eleganta, unul sport pentru cand ies cu prietenii la o pizza si inca unul pentru fiecare zi cand sunt la munca sau ce mai am eu de facut.

| Alex_7297 a răspuns:

Maxim am spus! Nu ştiu, depinde de fiecare în parte. Poţi să ai 10, poţi să ai 2...

| adi4ever a răspuns:

Depinde cat le tine buzunaru...in functie de asta pot avea si 100

| dyddyyyx18 a răspuns:

Eu am 4

| Яùxsi a răspuns:

Probabil ai vrut sa spui minim. Pentru ca nu este un numar maxim.hee hee si cate vrea ea. cate are posibilatea happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ii incap in rafuturi, e clar ca-i mai trebuie!

| Alice_6278 a răspuns:

Depinde de fata.eu personal am 3. dar unii pot sa aiba mai multe parfumuri. dupa parerea mea ar fi normal ca o fata sa aiba maxim 5parfumuri.

| iulian2260 a răspuns:

Foarte multe

| ady01 a răspuns:

Pai depinde de personalitatea fetei, pentru ca daca vrea sa atraga un baiat nu poti sa folosesti doar 1 singur ca se satura baiatulbig grin.eu m-asi satura...deci sa aiba minim 2big grin

| solange1adelyna a răspuns:

Eu am 10, pentru a nu zice lumea ca miros la fel zilnic. Cred ca asta e raspunsul:10 parfumuri.