| BgDc a întrebat:

Caun un blog cu modificarea hainelor. [ gen: daca e tricoul simplu sa ii mai adaugi ceva, sau sa faci din pantaloni fusta s. a. m. d.] si nu gasesc nicaieri. M-ati putea ajuta?batting eyelashes

2 răspunsuri:
| ɐzʇıןoʌɐıp a răspuns:

Am cautat si eu f. mult timp asa ceva.Pana la urma, m-am dat batuta si am inceput sa-mi creez hainute dupa propria imaginatie...si imi reuseste de minune...

| happyendings a răspuns:

Poti coase nasturi colorati sau din material colorat sa tai inimi, cercuri si alte chestii si sa le cosi.La papetarii sunt niste cariocii speciale cu care scrii pe haine si nu se spala.Sunt super misto.O mai poti intreba si pe mama ta cateva trucuri.happy