Întrebare recomandată | anonim_4396 a întrebat:

Buna fetelor happy!. Caut un epilator bun ( cu functie de reducere a durerii ) care sa coste maxim 250 -300 de lei. Am auzit ca sunt unele cu functie de scoatere din radacina a firului de par ( ca si ceara ). Ce imi recomandati? Multumesc anticipat. Va pup :*

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Iti recomand epilatorul Braun

| adelinna21 a răspuns:

Cu 250-300 de lei iti iei set complet de epilare cu ceara eu mi-am luat cu 125 de lei..am eu epilator de la Braun cu "atenuator de durere"...nu e bun de nimic.decat sa stau cu epilatorul sa iau cate putin mai bine cu ceara.in 30 de minute termini.si nu doare asa de rau ca epilatorul.

| Caty2000 a răspuns:

Te doare oricum FOARTE TARE. Mai bine este cu ceara, e mai putin dureros

| BubblesWorld a răspuns:

Salut.Eu am acest epilator http://www.healthkart.com/......170/BTY780 si sunt multumita de el.Sincer nu doare asa tare cum se tot spune pe net. Poate depinde si de fiecare persoana.Pe mine cel mai tare ma doare la axila si in zona inghinala :)