| mikutzzza1000 a întrebat:

Ce alimente reduc pofta de mancare?

8 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Nu este un aliment: esenta de vanilie. Daca mirosi asa ceva, iti taie pofta de mancare. Este un truc din dieta South Beach.

| Nimic special a răspuns:

Tigarile rolling on the floor

| marsy a răspuns:

Morcovul, merele! bananele.In general fructele. in plus la asta sint sanatoase, bogate in vitamine. si reduc apetitul!

| Adelinesmile a răspuns:

Grapefruit happy

| eu_8583 a răspuns:

Migdale, alune de padure, fructe uscate si cafeaua cu lapte.

| gabriela a răspuns:

Fructele, legume proaspete, salate si ambitia!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Grefelebig grin

| eficientweb a răspuns:

Pentru reducerea poftei de mancare, un supliment alimentar (de care peste tot, pe net, citesc numai de bine este Slim&Fit pe care il gasesti aici: http://alturl.com/t7dze