| MaskedMan a întrebat:

Ce aparat Gillette recomandati?
Am tras cu ochiul la Gillette mach 3, cum vi se pare?
Dupa ce recomandati aparatul, argumentati.
Multumesc!

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E bun ca are schimburile ieftine, dar daca te uiti la proglide si dai 74 lei pentru 2 lame. cam dura viata

| SkyPilot a răspuns:

Eu ma irit foarte usor de la barbierit. Aparatele cu 3+ lame ma irita mai putin si taie parul mai aproape de piele. Mach 3 ar un raport calitate/pret foarte bun in categoria lui.

| crytical a răspuns:

Real men don`t shave.

| MaskedMan explică (pentru crytical):

Wrong. Barbatii se barbieresc pentru ca arata urat happy Nu vreau sa ma fac popa laughing Vroiai sa zici poate ca Barbatii Adevarati nu se epileaza pe picioare sau ceva de genu. Asta e altceva(Barbati epilati pe picioare chiar mi se pare penibilwinking ) big grin

| coolboy22 a răspuns:

E foarte bun, de curand mi-am cumparat si rezerve, dar sunt cam scumpe. Cele 2 rezerve nu tin foarte mult.

| Alexu2004 a răspuns:

E mai bun Mach 3 Turbo!