| Chrysstian a întrebat:

Ce aprere aveti despre brandul The North Face?

Răspuns Câştigător
| Lola05 a răspuns:

Au produse bune, de calitate, dar scumpe de mori... Eu deocamdată nu prea îndrăznesc să mă apropii laughing Mai găsesc câte ceva prin SH-uri, dar de cele mai multe ori sunt produse foarte deteriorate sau nu sunt pe măsura mea sad
Ei lasă că mă fac eu business woman laughing) Deși e cu 2 tăișuri, că deși voi avea bani de produse The North Face, Milet, Marmot etc, nu voi mai avea timp de umblat prin munți. Deocamdată SH-ul și Decathlonul la putere laughing)
Oricum, așa cum zice și Răzvan mai sus, dă comandă pe net mai degrabă decât să le cumperi de la noi. Ai mai puține șanse să dai mulți bani pe o făcătură.

| Chrysstian explică (pentru Lola05):

M-a ajutat cu ceva raspunsul! Multumesc!

2 răspunsuri:
| MyloveisJamaica a răspuns:

Este unul dintre cele mai tari branduri ale americanilor! Produsele the north face de la noi sunt facaturi! Unele. Funda?