| YellowAngel a întrebat:

Ce aprere aveti despre oamenii care vorbesc numai ei si nu ii lasa pe cei din jur sa vorbeasca?

15 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Sunt enervanți.

| sofisis a răspuns:

Disperati dupa atentie...

| PersonajFictiv a răspuns:

Sunt oameni carora le place sa vorbeasca mult,insa unii vorbesc doar de ei, iar altii se mai intereseaza si de altii.
In general, cei ce vorbesc doar despre ei si nu ii lasa pe altii sa vorbeasca, fac asta pentru ca sunt egoisti si au nevoie de cineva care sa-i asculte, nu prea dau doi bani pe ce ai tu de zis.
Nu e aiurea ca vorbeste mult, e aiurea ca nu ii intereseaza de ceilalti.

| Theo94 a răspuns:

Una proasta bineinteles.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine ca aia decat niste muti care nu au nimic de spus. Zic si eu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sã zici femeia? laughing
Depinde nu am nici o parere despre acei oameni, cel mai bine ii incurajez si le arãt aprecierea, ba chiar ii lingusesc asa am observat ca se opresc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma bat la cap

| DeathOfDreams a răspuns:

Mereu m-au enervat persoanele de genul. Am o tipă în grup care face veșnic aceași chestie.
Vorbește mult, iar când tace vreo secundă încep să profit de asta.
Încep să povestesc ceva, iar un cuvânt din povestea mea e asociat cu vreo amintire de a ei și vocea ei începe să se suprapună cu a mea iarăși.

Indiferent că e cu rost sau fără, mă enervează. laughing
Deși în majoritatea timpului n-are niciunul, așa că veșnic îmi testez autocontrolul

| Victoria18 a răspuns:

Niste narcisisti carora le plac sa fie doar ei auziti, le place sa se dea cei mai importanti din grup.

Răspuns utilizator avertizat
| Costa22 a răspuns:

Cu ce te ajută asta?

| TeenAdvicer a răspuns:

E ok doar daca vorbesti cu rost. Dacă nu... nu e bine.