| AnnaOth a întrebat:

Cum as putea sa ma ingras in picioare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Te poti ingrasa si stand pe scaun.Sau chiar in pat.

| AnnaOth explică (pentru darrio2007):

Nu aveam nevoie de un raspuns ca acesta, multumesc oricum ca te-ai obosit sa raspunzi aici.

| darrio2007 a răspuns (pentru AnnaOth):

Si eu multumesc ca ai comentat la raspunsul meu. Oricum era singurul primit la intrebarea ta.

| darrio2007 a răspuns (pentru AnnaOth):

Si altadata formuleaza si tu altfel o intrebare.Ca asa se cam intelege.Ca vrei sa slabesti in picioare si nu stand jos. Sper ca ai luat raspunsul meu ca pe o gluma.O seara placuta in continuare.

| AnnaOth explică (pentru darrio2007):

Se putea si fara gluma ta de prost gust, crede-ma. Oricum multumesc de sfat, data viitoare o voi formula mai bine. O seara faina.

| darrio2007 a răspuns (pentru AnnaOth):

Ok.Pa.