| anonim_4396 a întrebat:

Picioare putin cracanatecryingheelp am incercat sa ma ingras dar nu potcryingce as putea facecrying

Răspuns Câştigător
| Swetyx a răspuns:

Fi fericita alte fete mai plinutzehappy si ar da viata pentru picioare ca ale tale dar totusi...si eu am aceeasi problema sunt slaba.dar un sfat daca vrei sa te ingrasi mananca pe la ora 10-11 o ciocolata sau ceva dulce credeama ajuta eu deja fac asta de 2 saptamani si functioneaza am pus un kg...iar eu ma ingras foarte greu si sportu nu-i valabil poti sa afci putian miscare dar nu exces ca sport de performanta
fundita?

3 răspunsuri:
| Nutemaiholbadarling a răspuns:

Incearca sa faci cat mai putin sport
Stai la Tv
etc...

| blackrose7911 a răspuns:

Nu fi stresata! Poti sa-ti ascunzi defectul purtand fuste lungi si pantaloni evazati au chiar largi.

| LoveSunshine069 a răspuns:

"Picioarele putin cracanate" cum le spui tu, sunt din cauza ca esti slabuta, am si eu cam aceeasi problema, pot spune.ma rog, picioarele nu sunt cracanate dar sunt slabuta...cam 40 si ceva de kg.si 14 ani.Dar tu cati ani ai? Inailtimea si greutatea? big grin Funda! (@_@)