| Rx5hnS a întrebat:

Ce cadou pot face unei fete, mai bad girl, dar care nu exageraza cu machiajul( se da doar cu fond de ten, pudra si rimel),? Ziua ei e vinerea viitoare. Are 15 ani.

12 răspunsuri:
| lindemona a răspuns:

Bună, tocmai am scris un articol cu idei de cadouri, sper să te ajute în alegerea cadoului perfect.
Găseşti sugestiile aici http://lindemona.ro/altele/10-idei-de-cadouri-de-craciun-pentru-ea/

| anonimg a răspuns:

Https://www.viatasisanatate.ro/iubeste-inteligent
O gasesti si la libraria SolaScriptura din localitatea ta.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Un didlo, inscriptionat Forta Seaua.winking laughing

| Mclaren12 a răspuns:

"Bad girl" la 15 ani laughing
Unde a ajuns lumea... Dar de ce m-ar mira, vad "bad girls" si la 11-12 ani.
Fa-i cadou ce le place la "bad girls", tricouri perverse, truse de machiaj, bratari, parfum etc.

| Samariteanul a răspuns:

O cana personalizata cu trupa ei rock favorita sau un tricou personalizat.Sigur i-ar placea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bani, și-și cumpără ce vrea. Simplu.

| iAMVi a răspuns:

Un album cu Justin Bieber

| NadarraXD a răspuns:

Ia i din librărie cartea "Suge-o, Ramona!". Sigur i ar placea

| AlinaInk a răspuns:

Poti sa ii iei ceva de imbracat, gasesti lucruri super faine pe https://i-fashion.ro/

| UsernameFemale a răspuns:

Buna!

- Ce spui de un articol vestimentar / accesoriu (Bratara/lant/inel, o pereche de cercei) mai special
- Daca este gamerita poti sa ii faci cadou o figurina dintr-un joc popular sau chiar un mouse.Cu siguranta i-ar placea.
- O carte va fi intotdeauna bine primita. Poti gasi la targuldecarti.ro o grabada de carti bune noi si vechi. exemplu de autor al romanelor horor, fantesy: Stephen King. Mai ales ca aceasta fata este "bad ass".

- In carturesti gasesti foarte multe cadouri spersonalizate, poti sa tragi un ochi la magazinul online sau magazinul fizic din orasul tau. SUCCES si La Multi Ani gagico!

| Antoneta_Torcica_1967 a răspuns:

Un parfum, un ceas sau o trusă de machiaj. O cutie cu bomboane, un buchet de flori. Tu o cunosti cel mai bine. Sau poate o carte!

| Nicoletaxyz a răspuns:

Parerea mea ar fi sa-i iei (daca poarta) zgardite din-acelea, sunt foarte frumoase si sunt pe mai multe modele
Ai putea sa-i iei ceva blugi rupti sau simpli, un puluover ceva mai simplut.
Ai putea sa-i iei albumul trupei sau cantaretului preferat
Sau un parfum un pic mai acrisor