| me1234_7666 a întrebat:

Ce companii [ in afara de avon si oriflame] cunoasteti care se platese comanda dupa ce vine coletul, avand un termen la dispoziti[ nu sa platesc chiar cand vine coletul, ci sa am un timp ca sa strang banii si apoi sa paltesc]?

3 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Daca ai facut comanda de un produs pe internet trebuie sa ai si banii pregatiti pentru plata coletului comandat.Eu am cumparat prin ''Ocazii.ro'' am negociat si am platit produsul la primirea lui.

| ancaanca a răspuns:

Lady's big grin

| melody20120323 a răspuns:

Infinity