| 0PopaPorno a întrebat:

Ce credeti despre fetele care au freza de par scurt emo pentru baieti?

4 răspunsuri:
| bbubby a răspuns:

laughing eu nu am nimic cu nimeni dar un lucru nu intelegthinking suntem fete ce avem noi mai de pret este podoaba capilara ...de ce sa ne tundem emo sa aratam a baieti? eu cand vad fete cu trasaturi exrem de frumoase tunse scurt imi vine sa le bat.Da chiar ma refer la femeile acelea tip femme fatale si care din cauza tunsorii li se taie din feminitate.eh si binenteles ca sunt si fete care sunt avanajate de tunsori emo pentru ca le ascunde fetzisoara

| valentingb a răspuns:

Nu prea mai cred nimic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Emokemoane cu antenutze love struck. Sunt dragute doar ca nu m-as vedea cu asa ceva in cap laughing, niciodata!

| LazyKidduu a răspuns:

Fiecare cu stilu lui, frate. Nuu?