| Keepcalmandloveme a întrebat:

Ceaau:*. In curand o sa imi pun aparat dentar:-s. Voi ce credeti despre fetele cu aparat dentar=d? Funditahee hee

5 răspunsuri:
| yellowalien a răspuns:

Cred ca se gandesc cum vor arata dintii, respectiv zambetul lor pe viitor, sunt responsabile si vor sa faca un lucru pozitiv pentru ele. Un zambet frumos atrage persoanele din jur si ii ofera "proprietarului" mai multa incredere in sine.

| Nastia a răspuns:

Ca o sa aiba dinti frumosi peste un anbig grin

| lilboutique a răspuns:

Buna! Sa nu te simti prost doar pentru ca tu porti aparat dentar si alte fete nu. De fapt, eu cunosc cateva fete care poarta aparat si asta nu le impiedica sa zambeasca, sa fie fericite. Gandeste-te ca e spre binele tau, ca vei avea un zambet superb cand il vei scoatehappy Si eu am purtat aparat dentar, nu e nimic rau sau ciudat in asta, e absolut normal!:*

| GwenS a răspuns:

Pai :] si eu trebuia sa port cand eram mai mica dar nu am mai purtat pentru ca nu avea rost.dar mda faza e ca eu purtam si inca port ochelari de vede :].iti imaginezi ce caraghios ar arata :] :]]. oricum eu cred ca chiar daca porti aparat dentar vei arata la fel de binewinking

| PaulNdr a răspuns:

Fetele cu aparat dentar sunt dragute. Parerea mea.