| lolololioly a întrebat:

Ce credeti despre fetele cu aparat dentar? Sunt ele diferentiate de restul fetelor?

Răspuns Câştigător
| pinkLife4me a răspuns:

Frate,urasc cand lumea ia in batjocora fetele cu aparat dentar,eu ador aparatul dentar mai ales alea colorate,din pacate nu pot purta,eu vin din alta tara si acolo daca purtai aparat dentar erai,,la moda ``, si da sunt diferite de restul fetelor, arata ma binewinkingfunda?

6 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

Si eu port din`cand`in`cand aparatul dentar, dar m`am dezobisnuit! happy

Nu cred ca are aparatul vreo importanta, de ce ar avea? Ca doara ele o sa aiba dinti frumosi in viitor! big grin

Sper ca te-am ajutat puppy dog eyes Pupici!

Apache
| Apache a răspuns:

Pe mine chiar nu ma intereseaza!
...de fapt cred ca le face mai dragute intr-un felwinking

| PrecioussGirl a răspuns:

Nu raised eyebrows dc ar fi?
nu sunt nici primele dar nici ultimile fete cu aparat dentar.
la fel si in cazul fetelor care poarta ochelari. happy

| Dizz a răspuns:

Mi se par super`ok thinking Eu personal n`am nicio problema. Cea mai buna prietena a mea are aparat dentar si juma' din baietii cu care iese afara se dau la ea happy. Nu prea cred ca sunt cumva diferentiate :-s, poate de fraieri big grin. Sper ca ti-am fost de folos :*.

| Mytzyy95 a răspuns:

Nu! in niciun caz ...am o prietena care are aprata dentar si nu este diferentiata de celelalte fete... oricum acma depinde si de cum este fata adica caracterul ei big grin happy

| lolololioly explică:

Mersi mult happy suna chiar incurajator ...incep sa ma simt specialahee heetongue