| iFollowRivers a întrebat:

Ce credeti despre fotomodele. fundita

10 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Ce parere sa am?
Niste fete frumoase, care au o silueta de invidiat, unele dintre ele sunt si inteligente. Dar pana la urma sunt si ele tot oameni si nu ar trebui sa fie criticate pentru. cea ce fac pentru. ca au o meserie foarte frumoasa, chiar daca unii le considera usuratice poate in relitate nu e chiar asa.

| noktambul a răspuns:

Niste sacrificate. Meserie grea, mult talent, multe privatiuni si multa determinare. Vorbesc despre fotomodele nu despre toate fufele de la noi care au impresia ca daca le-a facut careva o poza sunt fotomodele.

| AndreeaRox a răspuns:

Un fotomodel poate sa aiba operatii estetice dar un model nu.sunt intr.adevar frumoase...fiecare trebuie sa aiba ceva frumos ca altfel nu ar fi alese.Dar e trist ca majoritatea isi"vand "corpul doar pentru bani.Asta nu este o meserie de lunga durata.dar daca sunt apreciate, sau a pus cineva ochii pe ele ajung sa se casatoreasca cu vreun milionar tot pentru bani.sau se aleg cu o meserie de prezentatoare etc.

| princesshope a răspuns:

Dupa parerea mea fotomodelele sunt niste femei frumoase care au intrat in lumea showbiz-ului cu mult noroc sau cu ajutorul cuiva bogat si cunoscut.De obicei unele din ele pot fi si destepte, iar unele pot fi inconstiente de ceea ce fac pentru ca tin dieta intr-un mod foarte strict.

| Rikudou a răspuns:

99% dintre ele sunt usuratice si fac totul pentru bani.In ziua de azi cu un fund mare si silicoane se ajunge in top mai ales in Romania.Multe dintre ele nu au habar sa faca o inmultire si au ajuns acolo unde sunt astazi pe pile.

| iFollowRivers explică (pentru Rikudou):

Eu ma refer la manechine sau fotomodele adevarate, nu la pitipoance de la noi care se considera ceea ce nu sunt.prefer sa nu dau exemple

| ancutzadracutza a răspuns:

Mie plac sunt frumoase slabe au un ten perfect fara cosuri si se misca foarte bine pe scena. funda?

Răspuns utilizator avertizat