| Pufulete456 a întrebat:

Ce creion de sprancene imi recomandati? Sa fie si la un pret cat de cat ok big grin funda :d

Răspuns Câştigător
| Dollicious a răspuns:

Am avut de la Avon si sunt multumita de el, iar acum folosesc unul de la Miss Sporty

| Pufulete456 explică (pentru Dollicious):

AAha ..mesi big grin

| Pufulete456 explică (pentru Dollicious):

Si cel de la Miss Sporty e bun?

| Dollicious a răspuns (pentru Pufulete456):

Da, e la fel ca cel e la Avon, am avut din ala retractabil.

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi la magazin de cosmetice sau la Avon/Oriflame, etc.
Pa, pa.

| Pufulete456 explică (pentru Legiuitoarea):

Am intrebat de la ce firma nu de unde sa il iau ...adica ma refer de la essens, maybeline?

| CălinPL a răspuns:

Avon sau oriflame zic si eu

| diavolitadulce a răspuns:

Buna, cel mai bine ar fi sa mergi chiar tu in magazin si sa alegi unul cat mai tare si cat mai apropiat de nuanta sprancenelor tale. happy

| MissJJ a răspuns:

Recomand cu caldura creionul de la Rimmel London.Il gasesti in 3 nuante: maro inchis spre negru, maro si maro deschis.