| OSLOMELBOURNE a întrebat:

Ce crema de mâini intens hidratanta îmi recomandați? In afara de Cerave, Bioderma și La Roche Posay.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Uleiul de cocos, este organic, natural si hidrateaza 100%.
Ideal este sa ai pielea proaspat spalata si stearsa foarte bine, fiindac ueliul intra in piele imediat, fara sa ramana unsuros, hidratand si catifeland pielea, fara sa aiba eefct netaiv sau sa de aalergii pe piele.

| Eireann a răspuns:

Neutrogena

| Sophieka a răspuns:

- Lirene

- Bielenda

- sau alte produse din magazinele naturiste.

| Animeforlifee9921 a răspuns:

Neutrogena, am auzit ca e cam scumpa dar e foarte buna

| bustamante a răspuns:

GEROVITAL. Dacă ai bani de aruncat vezi că sunt și franțuzești de la Vichy. Eu iti recomand de la Gerovital.