| Maxx23 a întrebat:

Ce crema hidratanta folositi băieților? Ce recomandați? Am ten gras, uleios, pori mari dilatati
Sunt baiat în vârstă de 26 ani

17 răspunsuri:
| ReddY25 a răspuns:

Nivea men, recomand cu încredere

| blackann a răspuns:

Nivea

| haileewatson a răspuns:

Iti trebuie o rutina de ingrijire speciala pentru tenul tau gras care sa contina si gel de curatare, si toner, si crema. Nu poti folosi orice fel de crema hidratanta dupa auzite daca ai ten uleios, iti trebuie una speciala care sa regleze productia de ulei. Sunt multe brand-uri ok pe care sa le incerci Neutrogena, Bioderma, Cerave, Avene, La Roche Posay, Vichy, Isispharma dar trebuie sa te asiguri ca scrie pe produs Pentru ten gras/uleios.

| iulia0514 a răspuns:

Mergi la dermatolog îți spune el cu ce sa te dai noi putem să-ți recomandam doar asa pe ghicite.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce probleme au barbatii din ziua de azilaughing

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Stai sa vezi cand vor intreba si ce fond de ten este mai bun.

| anonim_4396 a răspuns (pentru darrio2007):

Aaa esti in urma, asta este depasita, a aparut tampon pentru barbati. Cauta pe net.

| Goddessss a răspuns (pentru anonim_4396):

Ala e tampon pentru bărbații cu probleme, dar no, vorbim fără sa știm

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Tampon la anus. Ca nu vad unde s-ar putea folosi.

| anonim_4396 a răspuns (pentru darrio2007):

Nu, in partea cealalta.

| Goddessss a răspuns:

Nu sunt băiat, dar ăștia din comentarii încă sunt claustrati de faptul ca un bărbat vrea sa arate mai bine și sa aibă grija de el.
Nivea si mai știu eu ce, nu e pentru curățare și ce ai, tu, e maxim de hidratare și din câte știu eu, nici nu e asa ok de fata. E prea dura.
Cumpără-ti orice fel de gel de curățare, fie garnier, cerave, avene etc.
Alimentația ajuta mult.
Și după o crema simpla, care sa nu fie grasa, de hidratare.
Și ai putea un săpun de bebeluși, Pt ca nu e puternic și nu îți usca fata.

| Maxx23 explică (pentru Goddessss):

Un sfat frumos din partea ta
Îți mulțumesc frumos
Eu nu înțeleg unii baieti când comentează aiurea ca barbati nu au nevoie de îngrijire.

| Goddessss a răspuns (pentru Maxx23):

Si nici sa nu te pună bunul Dumnezeu sa asculți asa ceva.
Asta nici măcar nu e îngrijire, e bun simt, un lucru minimal.
Deci un cleanser îți trebuie și daca e mai grav, la un dermatolog și te rezolva

| anonim_4396 a răspuns (pentru Goddessss):

De ce zici ca si eu fac la fel, ma dau cu ruj pe buze inainte sa plec de acasa, dar nu orice ruj, din ala care nu usuca buzele si hidrateaza buza. prefer rosu aprins sa se asorteze cu poseta si pantofii mei cu toc.

| Goddessss a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce gândire infecta doamne.
Nu a pomenit nimeni de machiaj.
Și pun pariu ca tot tu ești ala care judeca un om care are acnee sau știu eu ce altceva.
Deci asa ceva.
E o crema, nu ruj, nu fard, nu pensat

| LaviniuA a răspuns:

Da-i cu ulei, da vezi sa fie virgin.

| anonim_4396 a răspuns (pentru LaviniuA):

Uleiul sau el?