| anonim_4396 a întrebat:

Ce crema pentru albirea tenului(pentru pistrui) imi recomandati.va rog sa precizati pretul si timpul in care isi face efectul. ofer funda si voturi

Răspuns Câştigător
| bybyshor18 a răspuns:

Eu una ti-as spune sa consulti un medic si sa nu te iei dupa ce spun altii...ca fiecare crema e buna pentru un anumit tip de ten...la unii au efect si la unii nu...plus ca tenul tau poate fii alergic la unele creme... deci nu ai de unde stii...cea mai buna solutie consulta un medic:*

| Adixuuu a răspuns (pentru bybyshor18):

Si eu am gandit la fel ca tine, si am consultat medicul si pot folosi orice crema ramane la alegerea mea deoarece nu sunt alergica la nimic si am tenul rezistent

| bybyshor18 a răspuns (pentru Adixuuu):

Pai atunci te duci la farmacie si ceri parerea unei farmaciste...si o intrebi care crema e cea mai buna...si ea o sa iti recomande :-p

| Adixuuu a răspuns (pentru bybyshor18):

Pai oricum fac asta mereu (intreb farmacista)dar voiam sa aud parerea a mai multor persoane.Eu iti multumesc mult pentru raspuns