| mihaicopilnebun a întrebat:

aceasta intrebare este pentru fete.Prietena mea are pistrui si isi doreste o crema pentru albirea tenului, curand vine ziua ei de nume si vreau sa ii cumpar una, voi fetelor ce crema ati folosit.va rog sa imi spuneti si pretul si cat de buna este crema in cat timp isi face efectul pentru ca vreau sa fie de calitate. ofer funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Eu am folosit astfel de crema foarte buna!
Este naturala si la un pret foarte bun (vreo 12 lei am dat pe ea)
Este cu papadie si lamaie:):)
miroase frumos si chiar ajuta la albirea tenului:)
http://www.farmablu.ro/......etic-plant

O gasesti in farmacii si plafare! chiar si supermarketuri!
O poti comanda si online daca vrei!:)
Numai bine si la multi ani iubitei tale!:)
Succes:)

1 răspuns:
| VelvetLight a răspuns:

Cred ca cel mai indicat ar fi sa intrebi la farmacie. dar ca un remediu natural ai putea sa'i recomanzi zeama de lamaie diluata in ceai de musetel sau spuma de la laptele crud. in plus, acestea au mai multe efecte benefice asupra pielii:o hidrateaza. inlatura punctele negte si innalbesc tenul cu 1-2 nuante. mai si catifeleaza pielea happy si sunt mai simplu de procurat, fara multi bani.