| adrryana a întrebat:

ce crema pentru albirea tenului (pentru pistrui) imi recomandati.va rog sa imi spuneti timpul in care isi face efectul. ofer funda!

3 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Du-te la farmacie si intreaba de creme de albire a tenului sau de depigmentare sigur o sa gasesti si poti cere parerea farmacistei.

| VelvetLight a răspuns:

Daca nu vrei neaparat sa iti cheltui banii iti zic eu remedii naturale ce actioneaza in maxim o luna: zeama de la o jumate de lamaie diluata in ceai de musetel, spuma de la lapte crud, castravete dat pe razatoare si aplicat masca 30 de minute sau lapte acru. iti inchide porii daca e rece si iti estompeaza si punctele negrewinking am incercat si eu si a mers happy

| Erica001 a răspuns:

Cele de la Lady's sunt ieftine si cat se poate de bune. PE mine m-au ajutat si am avut pistrui dar care nu erau foarte evidentiati. Partea buna a acestei creme este ca nu am facut alergie la ea. Nu mi-au aparut cosuri nu mi s-a crapat pielea sau alte intamplari nefericite chiar daca am un ten foarte sensibil. Ti-o recomand cu incredere! Rezultatele vor veni in timp! Dar daca doresti sa ti se si albeasca tenul du-te la un plafar sau la farmacie si uitate pe eticheta! Cere creme naturale fara alcool care iti poate distruge tenul sau til pot imbatrani. Mult succes!