| mihaicopilnebun a întrebat:

aceasta intrebare este pentru fete.Prietena mea are pistrui si isi doreste o crema pentru albirea tenului,curand vine ziua ei de nume si vreau sa ii cumpar una, voi fetelor ce crema ati folosit.va rog sa imi spuneti si pretul si cat de buna este crema in cat timp isi face efectul pentru ca vreau sa fie de calitate. ofer funda

2 răspunsuri:
| KristalPop a răspuns:

Salut! Uite aici câteva creme şi loţiuni: http://www.google.ro/......http?/url Şi... să nu încerci produse de la "Farmec" deoarece sunt ieftine, dar nu ajută deloc. Iară încearcă "Faviefelidal".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.Îţi spun sigur că nu vei găsi o cremă care să o ajute aşa cum îşi doreşte. Pistruii sunt foarte drăgălaşi şi nu o înteleg pe prietena ta, mai bine dai banii pe un lănţişor frumos decât pe creme care iau bani şi atât că de efect nici pomeneală. Pistruii dispar în timp, cu vârsta şi nu am văzut să fi folosit cineva vreo cremă minune şi să nu mai aibă. Este vorba despre melanina din organism care dă culoare pielii.Tot ce poate cu adevărat să facă şi fără să dea bani pe creme care promit marea cu sarea este să se protejeze foarte bine de razele solare, pistruii se accentuează în timpul verii deci trebuie protecţie solară foarte mare.Numai bine!