| anonim_4396 a întrebat:

Ce cremă sau ceva de făcut acasă ca sa scap de coșuri?

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Dermatolog
Banii pe care-i dai pe o crema recomandata aici care e posibil sa nu te ajute cu nimic, mai bine ii dai pe consultatie la dermato

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Coși, sau cocoși? Ce era.

| anonim_4396 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Cocoșei

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sapun de sulf.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde foarte mult de tipul de ten pe care il ai, nu prea e nimeni de aici in masura sa iti dea un sfat in legatura cu produsele cosmetice neștiind mai multe detalii despre problema ta. E posibil sa iti faci mai mult rau daca iti dai cu ceva nepotrivit. Retete de masti naturale găsesti pe tot internetul.

| OAly a răspuns:

Ce urat va exprimati voi tinerii din ziua de azi! Propozitia ta nu are nici un predicat si nici semne de punctuatie. Si se spune "coșuri" nu "coși".

| anonim_4396 explică (pentru OAly):

Asta e, se mai intampla. Nu trebuia sa lași comm. Dapoi spune ce vrei. Eh. Las ca are subiect. Las ca ai tu și pentru mine. Eu ii spun cum am chef. O zi faină.

| Temüügin a răspuns:

Du-te la dermatolog el stie cel mai bine ce unguent sa iti prescrie si termin-o cu cremele aste de facut acasa pentru ca s-ar putea sa inrautatesti situatia.