| MusicMakesmeSmile a întrebat:

Buna all. vreua sa-mi iau o crema anti celulita de la avon se numeste SOLUTIONS CELLU-SCULPT 3X si cica reduce vizibil aspectul celulitei de pe coapse, fere solduri si abdomen. vreau sa stiu daca e buna de ceva va rog din suflet nu vreau sa dau bani degeaba puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| Mykidutza a răspuns:

Eu sunt reprezentanta la avon...si din cate stiu eu nu prea dau rezultate. soryy

| Patorishia a răspuns:

Orice crema anti celulitica ori anti vergeturi o sa-si faca efectul daca te dai in fiecare zi, da' masezi bine sa intre in piele. O sa vezi resultatele peste o luna doua de la folosire regulata.