| anonim_4396 a întrebat:

Ce creme de fata folositi si recomandati?

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu-ti pot recomanda strict pentru ca n-ai zis ce fel de ten ai dar cele de la Avene sunt bune, sau Gerovital sau The ordinary. Cel putin astea le-am folosit si am fost multumita

| anonim_4396 explică (pentru Adry05):

Am ten normal, cred. Adica n-am nicio problema cu el. N-am cosuri, nu e gras, nu e nici uscat.

| Yurisa a răspuns:

Depinde.
Pentru hidratare folosesc cremele de la Clinique (si cele de la Gerovital sunt bune)
Pentru cosuri folosesc de la Sesderma
Eu am fost multumite de ele thinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Momentan folosesc Neutrogena si The Ordinary ( mai rar, o aplic mai mult in jurul ochilor ). Vezi raspunsul meu de aici, am vorbit mai pe larg despre cremele pe care le-am folosit si mi-au placut : https://www.tpu.ro/......-a-ars-in/

| Aurora99 a răspuns:

Buna!
https://www.amway.ro/marcile-noastre/artistry-ro
Spui daca te intereseaza ceva.

| barosanu69 a răspuns:

Sperm

| Rx5hnS a răspuns:

Pt zi folosesc o crema de la belif care intra in ten repede si e buna pentru ten mixt. Pt seara folosesc o crema de la Clinique care ilumineaza si hidrateaza ff bine tenul+ un serum de la Pixi care tot asa ilumineaza

| Adrian277 a răspuns:

Pentru hidratare si matifiere Sebium Mat Control de la Bioderma. Pentru zi folosesc Bioderma Photoderm Nude Touch care ofera protectie solara de 50, matifiaza si coloreaza putin. Uneori folosesc ulei de cocos organic pentru hidratare seara. Orice tip de ten ai avea nu uita sa folosesti crema de protectie solara in fiecare zi indiferent de vreme. Soarele imbatranestehappy

| Gordienco_Alina_1995 a răspuns:

Nu te complica, aplica doar ulei de masline, va fi cea mai naturala crema http://pup.md/......setii-pup/