| RAY a întrebat:

Ce creme imi recomandați de înfrumusețeze recomandați recomandați?

3 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Te referi la skincare?

| mdc98 a răspuns:

BELIF. Sau cele de la Clinique.

| Idfkap a răspuns:

Buna! O crema cu o concentrație foarte mare de colagen, 30%. Are 3 tipuri de colagen si un complex de 4 tipuri de acid hialuronic, care prin tehnologia GELTRAP ajunge la mai multe straturi ale pielii! Este un produs natural in proporție de 98, 5! Este într-adevăr foarte buna, un dupe la cele mai controversate mărci! Poti încerca, livrarea se face in 4-5 zile iar pretul este in zloți, aprox. Ca in lei! http://rusuluiza.myduolife.com/......-50ml.html