| IngeriiSuntCool a întrebat:

Ce culori se poarta iarna asta?

Răspuns Câştigător
| madalinboy a răspuns:

Movul, culorile tonice, argintiul in combinatie cu mov si alb, si mov si roz, mov in combinatie cu verde smarald, rosu. dar mai mult conteaza in ce culori te simti si tu bine :* funda?

2 răspunsuri:
| Conanry99 a răspuns:

In revistele de moda sunt culoarile rosu si apropiate de rosu, prin magazine am vazut mov si galben

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In sezonul toamna-iarna 2011-2012 se poarta culori pastelate: alege nuante de lavanda, roz, galben pai, auriu sters, piersica sau culoarea pepenelui galben. Mergi pe combinatii delicate de culori pentru un aspect cat mai feminin
Daca ti se pare prea plictisitoare o tinuta in culori pastelate, o poti inveseli cu accesorii sau detalii vestimentare in culori puternice. Opteaza pentru o esarfa, caciula sau palarie, geanta, curea sau pantofi cu culori tari, ori poarta o piesa de vestimentatie care sa fie punctul de interes si in functie de care sa iti completezi tinuta. Mai este la moda galbenul - culoarea lamaii -, asa ca pastreaza bluzele sau pantalonii de vara care au aceasta culoare. Se mai poarta portocaliu si magenta, numai ca nu intr-o tinuta intreaga, ci obligatoriu pe post de culoare de accent.
Daca nu ti se potrivesc tendintele de mai sus, alege visiniul sau diferite nuante de violet, insa nu extrem de puternice. Acestea sunt culori care dau prestanta si eleganta in sezonul toamna-iarna 2011-2012. O alta culoare mai putin obisnuita este cea a strugurilor negri, un fel de albastru inchis, usor spre gri - este o culoare cu profunzime si foarte eleganta