| εмiLч97 a întrebat:

Ce culori se poarta iarna aceasta? ofer fundita :*

Răspuns Câştigător
| PhotoIsMyLife a răspuns:

Bună!

Daca in tendinte pentru iarna 2010-2011 este stilul army, culorile care sunt la moda in aceasta perioada sunt maro si kaki. Pe langa aceste culori in tendinte in aceasta iarna, se mai poarta cremul, nuante de roz dar nu scapam nici de negru. Foarte multi designeri au pus accent pe haine in culori inchise. O sa atasez mai jos cateva poze ca sa vedeti care sunt culorile iernii 2010-2011.
Pe mine personal, nici aceste culori nu ma incanta. Mie imi place culoarea rosu, albastru si galben si nu imi place stilul army.
http://www.elegantza.net/2010/11/culoarea-acestei-ierni-camel.html
Baftă!

3 răspunsuri:
| Diavolulestefemeie a răspuns:

Depinde si de varstawinking cred ca in special mov...sau gri

| melissa_5789 a răspuns:

Nu stiu sigur dar am citit undeva ca iarna aceasta se poarta culorile rosu, violet, galben auriu, maro, roz prafuit, verde si turcoaz.
sper ca team fost de ajutor

| flory_6087 a răspuns:

Violet, portocaliu, rosu, maro, kaky, auriu, roz, si albastruhappy