| FathaAceea a întrebat:

Ce Culori Se Poarta Iarna Asta?

Răspuns Câştigător
| PrettyMe a răspuns:

Nuantele din moda care se poarta in sezonul rece sunt: rosu, violet, galben-auriu, maro, roz, verde, bej, turcoaz si crem. Violetul este o culoare senzuala si rafinata, destinata celor care iubesc nuantele tari. Aceasta culoare se asorteaza foarte bine cu cremul si galbenul-auriu.

Culoarea rosu transmite energie, forta si hotarare, dar si pasiune si senzualitate. Turcoazul este o nuanta vibranta, care transforma persoana care o poarta intr-una misterioasa si exotica.

Verdele si bejul sunt preluate din uniformele militare, ale caror elemente sunt foarte in voga sezonul acesta, aducand eleganta si energie zilelor friguroase de iarna. Galbenul-auriu este o nuanta ideala pentru caldura emanata, avand un efect romantic asupra stilului pe care il adopti.

5 răspunsuri:
| PhotoIsMyLife a răspuns:

Bună!
Se poartă crem, maro, verde, turcoaz, și nuanțe de portocaliu.Se poartă și cizmele lungi peste genunchi, sunt foarte frumoase!
Baftă!

| dedfgv a răspuns:

Mov din cate stiu eu

| pwp a răspuns:

Gri, alb si negru love struck

| Cretaker a răspuns:

Se phoarta mhult alb sau albhastru inchishsh

hhhhhh.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alb si negreu