| monyta a întrebat:

Ce culori sunt acum la moda si ce combinatii?

8 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Gri cu albastru sau negru, rosu cu alb sau negru, mov cu alb sau negru, bleu cu alb, negru, gri...

| Flav a răspuns:

Negru - ca-l folosesc rock-erii
Alb - haine mulate imaculate folosite de manelisti

N-ai cum sa nu treci pe strada si sa nu vezi culorile astea; sunt asa multi incat a devenit o moda!

| dulshe a răspuns:

Movul, il pot combina cu alb, negru etc

| friedaka a răspuns:

La moda sunt toate culorile si asa va fi intotdeauna. Nuantele la moda difera. De exemplu in toamna s-a purtat mov inchis (normal doar era in ton cu anotimpul) iar acum pentru vara se poarta mov-lila. La fel si cu albastrul royal, a capatat un plus de nuanta electrica, verdele s-a transformat in turcoaz... s. a. In principiu se poarta culori in nuante electrice sau pastel (predomina mov, verde, turcoaz, albastru royal, galben, rosu-stins, dusty rose, auriu, argintiu). Cat despre combinatii, le poti face cum vrei, nu mai exista reguli (totusi nu nuante electrice impreuna cu cele pastel). Important e ca, la sfarsit, intregul sa fie armonios.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Roz, albastru royal si galben. Am citit undeva, dar nu mai stiu unde.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi mov, roz, negru, galben culorile astea se combina foarte bine happy

| modelpop a răspuns:

Pai rosu.galben, verde, mov(ceva mai deschis)

| monik a răspuns:

Multa lume, mai ales tineri, poarta roz si negru...acum chiar nu stiu...nu mam documentat peam mult pe teme aceasta... dar am auzit k se poarta si movul, galbenul...