| Kate99 a întrebat:

Ce dieta, care nu necesita infometarea, stiti?

7 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

E o dieta care face furori acum: Dukan. Daca stai intr-un oras mare o poti duce. Nu se prea gasesc produsele. Eu incerc sa o tin cu produseele la indemana.

| neutrino a răspuns:

Dieta Dukan, care, ca orice dieta este si scumpa, chiar daca la prima vedere este convenabila. Este in schimb eficienta, dar si de lunga durata.

| LeMousiqe a răspuns:

Bună.
Dieta Atkinis, mai multe informaţii,
http://www.unica.ro/......tkins.html
Succes!

| roxystomp a răspuns:

De obicei disociatele pentru ca ai cantitati nelimitate. Dar dupa trebuie sa introduci treptat alimentele pe care nu le-ai consumat deloc, altfel te ingrasi la loc.

| victorlungu a răspuns:

Http://www.perfecte.ro/diet-health
acolo gasesti multe informatii, sper sa-ti prinda de bine!

| Băă_Corina_1999 a răspuns:

Daca nu vrei infometare atunci mananca doar salate, fructe si legumae...