| laSoledad a întrebat:

Ce exemple de un fond de ten bun pentru tenul uscat sau mixt cunoasteti? Sunt in cautarea unui fond de ten mai hidratant.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ar trebuii sa stii ca, nici un fond de ten nu se pune pe fata uscata, toate se pun dupa ce in prealabil ai pus o crema hidratanta, care se aplica cu minim 10 minute inainte, ca sa intre in piele, dupa care se aplica onduld e ten.

| laSoledad explică (pentru Violleta2022):

Am pus. Nu ma ajuta. Trebuie sa-mi schimb fondul de ten.

| dragodana a răspuns:

Salut! Cati bani vrei sa dai pe un fond de ten? Poti incerca Nars Sheer Glow(parca; e perfect pentru tenul tau), Dermacol Cover, L'oreal True Match/Infaillible 24h, Oriflame Giordani Gold anti-age, Rimmel Match Perfection.

| anonima0417 a răspuns:

Recomand essence fresh and fit!

| mireacristina a răspuns:

Recomand Yves Rocher