| Neymardasilva11 a întrebat:

Ce exercitii sa fac pentru a slabi si a pune muschi pe coapse si in cat timp dau rezultate?

4 răspunsuri:
| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Nu poti slabi, si pune masa musculara in acelasi timp

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna
Tu vrei de fapt sa te tonifiezi, sa fii in forma. happy

Mananca sanatos si iesi seara la jogging.
eu ies cu rolele si deja vad rezultate (o saptamana)!
Mai merg si mult pe jos!

poti fac exercitii seara
pa-pa

| JansonLupu a răspuns:

Alearga seara cite putin mai fa exercitii fizice ETC te-as recomanda sa te incalzesti dimineata vreo 30 min.Inainte de a lua micul dejun maninca o banana laughing iar seara alearga.

| TheProsexionist a răspuns:

Slabesti printr-o dieta stricta si exercitii fizice, dans, in orice caz miscarea este baza. Daca esti la dieta si mananci ceea ce trebuie ma refer la eliminarea dulciurilor etc... degeaba nu mananci prostii, daca nu faci si miscare. Slabeste, atingeti kg dorite si apoi mergi la sala sau faci niste exercitii fizice pentru muschi\tonifiere. Mai sanatos este sa ai muschi decat pungulete de grasimi pe picioare, fund si asa mai departe. Rezultatele slabirii pot fi destul de vizibile intr-o luna daca te tii de ceea ce ti-ai propus. In schimb cu tonifierea putin mai greu, nu poti deveni o diva intr-o luna sau 3 trebuie ambitie.
Apucate acum de treburile astea acum cat mai este vara, pentru. ca corpul tau elimina mult mai multe toxine la temperaturi ridicate. Nu mai spune ca iti doresti asta, apucate acum de exercitii si de o viata mult mai sanatoasa. Succes!
(Daca nu te vei stradui iti vei pune intrebarea si iti vei da singura si raspunsul: De ce nu am inceput atunci? astazi puteam sa arat si mai bine)