| stefanyparis a întrebat:

Ce exercitii trebuie sa fac pentru un abdomen plat?
am 49 kg si 1.60 sunt slaba.dar as vrea un abdomen perfect plat? cate abdomene este nevoie sa fac pe zi?
funda **

4 răspunsuri:
| DianaFP a răspuns:

50 de abdomene eu zic ca sunt destule
Si in afara de abdomene, mai fa miscare in aer liber, jogging, joaca basket, tenis etc si incearca sa tii o dieta, dar nu foarte dura big grin

| suffarstar a răspuns:

Trebuie sa faci in jur de 150 in serii de 30. nu l-e fa deodata, fa pauze si alearga.

| EmaTanase a răspuns:

Eu ca sa am un abdoment plat am facut doar 40 de abdomene dimineata happy Sa vezi ce rezultate vei avea. Sau ma rog cate poti tu facehappy e important sa le faci totusi! Succes. Funda?

| Rinni a răspuns:

Buna happy! sa nu mananci inainte sa faci abdomene...fa in jur de 50, 60 abdomene in fiecare seara cu ambele maini la ceafa happysi sari coarda funda? big grin