| Theola a întrebat:

Ce faceti in vacanta ca sa nu va plictisiti, exceptand party-urile, nu sunt mare fana? Dau fundita:*(Scuzati categoriapuppy dog eyes)

Răspuns Câştigător
| adee97 a răspuns:

Buna.
Oooo... sunt multe lucruri de facut, pe langa party-uri, de exemplu :
-plimbare cu bicicleta
-faci bratari (din acelea din ata)
-mergi la strand (cand e vremea buna)
-iesi cu prietenii la un suc
-alergi, faci sport
-dormi
-plimbi cainele
-citeste (romane politiste, aventura, dragoste)
-mie cel mai mult imi place sa citesc dupa-amiaza, pe deal... e un loc linistit, adie putin vantul, e soare... ma relaxeaza; desigur si in parc e frumos :*
-fa prajituri
-mergi la mare
-invita mai multi prieteni la tine si uitati-va la un film
-ia 2 prietene si SHOPPING love struck

6 răspunsuri:
| Girlll a răspuns:

Sa stii ca ai pus o intrebare PERFECTA! NICI eu nu stiu ce sa fac...

| mimii2 a răspuns:

Buna:* Dupa parerea mea te-ai putea apuca de ce sport iti place cel mai mult.sa stii ca 1, 2 ore pe zi conteaza foarte multbig grin De obicei cand sunt singura si ma plictisesc scot de pe net filme,rasfoiesc reviste(nu carti pentru ca nu imi prea place sa citesc laughing ),ies afara la alergat cu prietenele,in parc, dorm, dansez prin casalaughing...merg la strandbig grin...imi gasesc lucruri multe de facut cand ma plictisesc. sper ca si tu sa faci la fel.te-am pupat:*

| luisaaa a răspuns:

Eu vara asta sice am facut numai prostii...nu stiu depinde daca ai 14 15 16 ani axeaza-te pe muzica sau dans sau nu stiu cu cititul eu citesc dar stii cum e noi fiind "generatia online " poti sa-ti faci un blog (daca iti place sa asculti probleele altora sau sa vb cu ei) sau sa picteziwinking

| XK a răspuns:

Odihna, iesiri cu prietenii, 2majoraturi, o saptamana la EforieN, un weekend la Mamaia...si lista continua

| Troll a răspuns:

Nu inteleg de ce ratati categoria si pe urma va cereti scuze cand stiti din start ca o dati in bara.

Cat despre ce poti face in TIMP LIBER : citeste cat mai multe carti din diferite genuri: thriller, horror, dragoste, razboi, politiste, aventuri.

Cel mai frumos este sa ciesti in parc happy

| MerishorLoveGirl a răspuns:

Pai...
Iunie: stau si moor ca siasa mai e oleaca si se termina luna laughing toata ziua TV si PC...
Iulie: pe 10 plec la munte happy vin pe 31 si la Bucuresti ma intalnesc cu cea mai buna prietena.toata luna plecata. aproape big grin
August: tabara pe 8. apoi acasa si mai vad ce teme am la mate...
si septembrie chiar daca e de toamna: regret ca s-a terminat vara si odata cu ea si vacanta broken heart

fundita?