| ImNotPerfect a întrebat:

Ce firma este mai buna/calitativa? Belea sau Yves Rocher? Dati exemple de produse buna din marca pe care voi o credeti mai buna /

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Sunt mai multe firme de calitate, dintre ce ai enumerat aici eu prefer Yves Rocher, mai consider firma buna produsele Nivea

| Ramm009 a răspuns:

Balea sunt produse de duzina. Sunt mult mai calitative precum cele de la Avon si Oriflame, insa nu foarte bune din punctul de vedere al ingredientelor. Yves Rocher au foarte multe produse organice ( deodorant, sampon, rujuri gel de dus ) care nu duc spre alergii asa de repede. Bineinteles pretul lor este mai mare