| onuticuta200312 a întrebat:

Merita sa-mi cumpar produse de la firma Yves Rocher? Au produse bune?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Eu am avut o masca de par de la ei si a fost bunicica. Daca gasesti un produs la un pret mai accesibil decat in mod normal, atunci e ok dar asa nu merita in comparatie cu alte firme mai bune.

| Dintrebare a răspuns:

Cam scumpe. Prea multa reclama pentru nu mare lucru. Aceleasi produse asa zis naturale si fara e-uri le gasesti si la firme romanesti, la preturi mult mai mici

| Ancaaa23456 a răspuns:

Firma originală Yves Rocher din Franța are produse excepționale; am primit anul trecut de ziua mea un gel de duș cumpărat de la filiala din Franța de o rudă care și-a petrecut vacanța acolo și am fost extrem de mulțumită de el. Prin urmare, mi-am comandat câteva produse și din România și deși calitatea acestora nu era atât de bună ca acelora din Franța, nu pot spune că am fost nemulțumită. Dar prin comparație cu alte firme românești, Yves Rocher este o firmă bună. Ți-o recomand cu dragă inimă.

| orientalmed a răspuns:

Gresit, nu e reclama multa, nu sunt produse proaste.
Produsele sunt atat de bune incat isi fac reclma singure. Caut doar produse fara parabeni fara derivati petrolieri..Incercati sa gasiti asa ceva pe piata in produsele romanesti. Daca da, la ce preturi? Yves Rocher are reduceri in fiecare catalog in functie de campanie.
M-am abonat aicica am gasit catalogul in format video..foarte cool si cu o comunitate minunata https://www.youtube.com/playlist?list=PLGvFiNKojCbtHLz3abJY2qi_gVwj9VaHn
Iar aici l-am gasit in format pdf foarte buna: http://www.reprezentantyvesrocher.ro/catalog.html