| Maria1927 a întrebat:

Ce firme de machiaj cunoasteti in afara de avon?

Răspuns Câştigător
| uuueeeccc a răspuns:

Mary Kay, Oriflame, Ladys, Metropolitan, Care Cosmetics, Yves Rocher, Hemel, Essence, Gold Cosmetics, Say International, Vivasan, ( mai ieftine ), Urban Decay, Bare Escentuals, Benefit, Bobbi Brown, Illamasqua, Ulta, Kat von D, Sephora, Too Faced, MAC ( sunt mai scumpe da merita )

14 răspunsuri:
| Amelya02 a răspuns:

Maybeline, max factor, l'oreal

| barefoot a răspuns:

Oriflame, Rimmel London, Maybeline, MAC, Urban Decay, Sephora, Essentials, Clinique, Smashbox, ELF, Philosophy.

| Tania a răspuns:

Oriflame,Ladys,Miss Sporty,Ruby Rose, Gabrini, Astor.

| Sheili a răspuns:

Mari key

| KONSTANTIN a răspuns:

Oriflame

| InUtZaaa a răspuns:

Ladys, Margo sunt produse foarte bune eu sunt reprezentanta...happy

| InUtZaaa a răspuns:

Ladys, Margo

| Maria1927 explică (pentru InUtZaaa):

Buna,dar unde locuiesti?

| InUtZaaa a răspuns (pentru Maria1927):

In Jabenita daca stii unde e aiawinking

| blublu a răspuns:

Eyeslipsface.com.ro au produse excelente la un pret foarte mic

| blublu a răspuns:

Www.eyeslipsface.com.ro au produse execelente la un pret foarte mic, azi au si transport gratuit si cadouri

| caapricornuPitik a răspuns:

L'oreal(si de par); Orifleim...si cam atatea stiu eu...big grin

| andra84vascris a răspuns:

Oriflame te pot inscrie id mess elena_oriflame84