| anonim_4396 a întrebat:

Ce folositi pentru ten, crema sau diferite uleiuri/vitamine uleioase? Da-ti si exemple de produse pe care le folositi happy.

Răspuns Câştigător
| Kasia a răspuns:

Folosesc Aslavital cu SPF 50.

3 răspunsuri:
| 789456123 a răspuns:

Sal eu folosesc crema pe baza de galbenele si musetel care ajuta foarte mult tenul.

| MotorheadEngland a răspuns:

Iti pot recomanda Biotina C Plus. Un produs excelent, cu rezultate optime si special conceput pentru sanatatea pielii, parului si a unghiilor. Contine colagen si vitamina C.

Mai multe info gasesti aici: www.premiumvitae.com/nutrilite-biotina-c-plus/

| KushiKito a răspuns:

Buna,eu pentru ten folosesc "Dove silky", este foarte bun deoarece hidrateaza pielea happy. Sper ca te-am ajutat, bafta.