| suntcuriossastii a întrebat:

Ce uleiuri sau creme sau alte produse folosiți pentru coate? Vreau sa fie mai fine mai catifelate etc

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Orice crema folosesc si pentru corp, nu am ceva special.

| MadRaven a răspuns:

Eu folosesc pentru coate și pentru genunchi niște fiole hidratante de la aslavital care nu mă dezamăgesc niciodată. Cunosc multe persoane care le folosesc pentru differite zone, de la scalp la ten și călcâie și toți sunt mulțumiți de ele. Ce-i drept prețul e puțin mai mare, dar își merită banii.
Cam așa arată:
https://www.farmec.ro/produse/ten/fiole-hidratante-detox-923.html
Eu le iau din dm

| Catrice a răspuns:

Cauta o crema cu unt de shea.

| Adi88 a răspuns:

Untura de porc e foarte buna, îți lasă pielea catifelată

| fluture156 a răspuns:

Crema de galbenele. Chiar are rezultate pentru pielea uscată.

| RaphahellDamian09 a răspuns:

Coatele si genunchii nu vor fi nicioadata catifelate, oricat de mult te-ai straduii tu sa le faci catifelate

| veronika12346 a răspuns:

Eu utilizez nivea! Si chiar ajuta! Doar ca o folosesc zilnic, cand ma dau pe fata cu crema dimineata, respectiv ma dau si pe coate. La inceput rezultatul nu prea se vede daca pielea e foarte uscata, insa dupa o perioada rezultatul e minunat! Nu vei regreta!