| eanateo a întrebat:

Ce fond de ten\pudra imi recomandati care rezista si ziua pe caldura si nu da un aspect de ten gras sau sa se intinda? site-uid pe net de unde imi pot comanda? dar sa nu fie nici exgerat de scumpe.

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| thalyslly a răspuns:

Maybelinne ii ceva spuma foarte faina la 33 de lei

| lumy4u a răspuns:

Am descoperit de curand fondul de ten de la Revlon color stay! dupa multe ore arata de parca dabia te-ai dat, si eu am tenul gras si orice fond de ten mi se intinde pe fata si arat ca si cum m-am dat cu ulei laughing dar fondul de ten Revlon color stay mi-a schimbat viata happy

| Tzukushi a răspuns:

Fondul meu de ten pentru ten gras, citeste aici

http://mariabeautytips.wordpress.com/......in-review/

| LoredanaT a răspuns:

Eu iti recomand de la avon ideal shade :X

| wildcat01 a răspuns:

Eu imi comand toate fondurile de ten si pudra de la oriflame. sunt chiar bune si rezista in orice anotimp