| Elena0210 a întrebat:

Ce fructe sau legume sunt bune pentru hidratarea pielii mai ales pentru ten?

Răspuns Câştigător
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Orange, carote, struguri, pepene rosu, galben, + H2O >>> 2, 5 l/zi!

14 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

Morcovul e foarte bun pentru piele

mlm
| mlm a răspuns:

Ciresele si castravetii, fa acum cat ai ocazia masti pe baza de cirese vei vedea ca hidrateaza foarte bine tenul.

daniela
| daniela a răspuns:

Citrice

| Vyio a răspuns:

Toate iti hidrateaza tenul, avand in vedere cantitatea mare de apa pe care o contin. Pentru mai multa hidratare si hranire poti folosi avocado.

Laur
| Laur a răspuns:

Masca de castraveti, sunt sigur ca ai vazut poze de tipul http://lh3.ggpht.com/......G_4892.JPG

| kayura a răspuns:

Castravetii sunt foarte buni pentru ten, il face mai fin.

| fya a răspuns:

Castravetii sunt foarte buni la hidratare

| okei a răspuns:

Rosia, Portocala, Fasolea, Merele, Castravetii, Hreanul si Cartoful crud daca poti sa il mananci big grin O verisoara de-a mea il manca crud nu stiu cum poate sa il manance asa :-& De chestiile astea m-am documentat la dermatologtongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lory, sperma face minuni pentru ten si daca arati bine s-ar putea sa-l "achizitionezi" gratuit. Cu bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite, iti dau un sit unde spune ce e bun pentru ten(lamaia) http://www.gradinamea.ro/......550_1.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

AM EU UN RASPUhttp://www.gradinamea.ro/......0_1.htmlNS

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uleiul de maslinee mai ii bun happy castravetii de altfeelwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si pe mine ma cheama loredana... nu prea esti hidratata... se vede si in poza mananca 3-4 castraveti pe zi timp de 5 zile bea peste 2 L de apa pe zi fe dus odata la 2 zile si mananca si 1 rosie pe zi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Porumbu sau ardeiul iute sa til pui asa mult pe limba