| Frozen_5177 a întrebat:

Ce haine ar trebui sa imbrac daca am fundul cam mare? In afara de blugi la scoala nu prea port altceva si nici macar blugii nu stiu daca ii aleg corect.

Răspuns Câştigător
| EVA_7591 a răspuns:

Blugi negri(negrul iti va arata fundul putin mai mic)da ar trebui sa te mandresti ca ai un posterior marewinkingaltele si-ar dori in locul tau

3 răspunsuri:
| BiwCupcake a răspuns:

Ai putea sa iti iei o pereche de blugi cu turul lasat :*

| Fiuryan a răspuns:

Depinde, nu ai precizat daca esti baiat sau fata...
1.In caz ca esti baiat, e simplu, blugi putin mai largi, si pe langa asta 1 ora sport \ zi...
2.In caz ca esti fata, profita de asta, ia-ti blugi cat mai stramti.

| Oferaunzambet a răspuns:

Incearca sa folosesti niste fuste dar nu prea scurte, dar nici prea lungi si sa fie largi nu stramte pe corp.Sa nu porty blugi stramty in zona fundului pentru ca ti se pune in evidenta si mai mult acest defect( eu nu-l vad ca pe un defect)! Succes!