| tina19 a întrebat:

Ce haine nu trebuie sa ne lipseasca din garderoba in aceasta primavara? Dar ce modele de incaltaminte si culori sunt la moda? Va astept raspunsurile cu nerabdare, va pup!

Răspuns Câştigător
| 100SweetSmile4you a răspuns:

Ce haine sunt la modă pentru acest sezon:
-Rochii scurte,vaporoase
-Pantalonii largi,cu talie inaltă
-Nu se mai pune un așa mare accent pe imprimeuri
Culorile din garderoba de parimăvară trebuie să fie vesele,vii,dar
nu exagerat de aprinse.
-roșu,galben,bej,verde neon,oranj,combinația alb-negru

Se poartă hainele largi, care oferă comoditate celui care le imbracă.
Ca material, dantela va predomina in acest sezon.

4 răspunsuri:
| madducu a răspuns:

Pai:-un cardigan lung orice culoare
-curele subtiri
-brau
-bluzite vaporoase in culori vii
-o vesta din blug/material
-cizme scurte/lungi de primavara
-botine cu siret
-pantofi in acest gen:http://www.google.ro/......tp?/imgres
bine,platforma nu neaparat atat de inalta
-cat despre culori:turcoaz,mov, culori cat mai vii.
Dar conteaza cum iti place tie sa te imbraci, nu cum se poarta:*

| shnako a răspuns:

Asta cu moda e cea mai mare porcarie. Imbraca-te cu ce iti place, nu cu ce iti zic niste bosorogi cu nume mari.

| NoChanceForUs a răspuns:

Costumul Evei e la moda acum, nu stiai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fusta din piele de crocodil si caciula de sconcs, slapi de la dubai facuti din reziduri petroliere, chinezariile de la Roma si lenjerie intima marca ViOl.