| anonim_4396 a întrebat:

Ce-i ala un spray de corp? Un parfum sau ce?

8 răspunsuri:
| Crucified a răspuns:

Un spray de corp, pe care te dai cu el pe corp. Ce-i aşa greu? Şi nu-i parfum, dar e parfumat. Uite nişte spray-uri de corp: https://www.google.ro/......ps?/search

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Adica uite ceva de genul:
http://cosmeticsboutique.ro/......00x500.jpg
Te pup!

| LivingLouder a răspuns:

E ca un parfum numai ca e pentru. corp

| LucianStroe a răspuns:

A devenit brusc limba romana asa de grea?

Stii ce e ala spray? Dar corp?

| ioanaAn a răspuns:

Da, un fel de parfum doar ca mult mai usor si mai ieftin (in unele cazuri).

| bunelutu a răspuns:

Spray de corp sau deodorant te dai sub brat si in locurile care simti ca ai nevoia(pasarica, fundulet) si parfumul este ceva rafinat care te dai pe gat pe haine Recomand kitul de Parfum si spray de corp Transpiratie de soldat din Vietnamlaughing

| Cudeea a răspuns:

E ca un parfum, dar se foloseste pentru tot corpul happy

| alessa10 a răspuns:

Ca un deodorant