| brUnetteRaLu a întrebat:

Ce ideei de mancare aveti? sa slabesc 2-3 kg pe saptamana.Merg pe jos in fiecare, zi urc 5 scari ale blocului, la metrou la fel in fiecare zi, fac abdomene zilnic, deci miscare fac.Deci ce as putea manca ca sa pot dupa sa mentin? Ma rog dupa o sa mananc normal si dupa ora 5-6 numai mananc. orkm big grin.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Atlantis_6737 a răspuns:

Cinci scari pe zi e ceva happy iesi la alergat si mananca o rodie pe zi, fara coaja evident.

2 răspunsuri:
| Lolypop_4017 a răspuns:

Deci poti tine dieta disociata!

| dulcikaa a răspuns:

Trebuie sa renunti la prajeli, sa mananci mai mult salata si la pranz piept de pui la gratar sau peste.nu are sens sa te infometezi ca se slabeste organizmul si poti slabi atat de multe kilograme intr-un timp scurt decat sa te imbolnavesti.renunta la dulciuri si fast-food si nu manca dupa ora 6 seara nimic.