| roxiboo a întrebat:

Ce inseamna sa fii reprezentant Avon? :S

Răspuns Câştigător
| Klews a răspuns:

A fi un reprezentant(de ex. la Avon) este super! Tu ai in permanenta catalogul Avon si devii un "salesman": le prezinti oamenilor catalogul, le dai nr. tau si numele. Ei te suna si fac comanda. Apoi tu suni la Avon si iti trimit produsele.
Nu esti platit in bani, dar obtii, o data pe luna, mostre si reduceri la produse! Nu e superb?
Sper sa ii contactezi si sa te faci, nu ai nimic de pierdut!

| roxiboo explică (pentru Klews):

Mersi,dar eram doar curioasa!

2 răspunsuri:
| Camelisa a răspuns:

Reprezentantul este aceea persoana care iti ia comenziile pe care tu le-ai facut (ca de exemplu) din catalogul de Avon.