| Florinel1235 a întrebat:

Am aflat de un băiat cu cancer in zona inghinală. Ce înseamnă asta? Cancer la testicule sau ce?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Posibil sa fie vorba de cancer din cauza unei herni inghinale netratate, dar nu exista cancer de testicule care sa fie numit inghinal!

Ti-am mai spus si in celelelate topice, NU mai inventa ceea ce nu ai.
Mergi la Medic ca altfel cerem adminului sa-ti inchida contul aici.

Răspuns utilizator avertizat
| Violleta2022 a răspuns (pentru Florinel1235):

Atunci mergi al medic si evita sa mai scrii topice despre puta si ouale tale, ca ne-am saturat de prostiile cu care insisti aici.

Răspuns utilizator avertizat
| Violleta2022 a răspuns (pentru Florinel1235):

MERGI la MEDIC daca el ai si nu mai ignora ce-ti spunem toti pe acest site!