| ruzycciocolata a întrebat:

Ce lacuri de unghii sunt in voga in acest sezon? Ce modele de manichiura va place (video)?

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| SomeBodyThatDoesNotMatter a răspuns:

Am observat ca albastrul se poarta primavara aceasta in materie de ungii. Sincer ma fascineaza mdelele in apa dar poti cauta si pe youtube cutepolish.Are niste modele super simpatice.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poarta, oranj, corai, nuante metalizate si nude.
Eu optez pentru oranj-corai, roz-corai dar mereu imi salvez cu un nude care il voi asorta cu fondul de ten. Arata foarte bine acest asorteu. Sa ai unghiile ca tenul :). E o moda mai veche dar chiar arata natural.

Modele de manichiura, modele de manichiura :)).
Aberam, imi place acest blog si tot ce face tipa aceasta : http://www.never-unpolished.com/.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si asta e ok : http://splatbyarfblat.blogspot.com/.
Dar nu are modele atat de complicate ca pe primul.

| xSelenaMarieGomez a răspuns:

Negrul și albul nu se demodează niciodată. Eu de obicei, port lac de unghi negru happy. Decât să îmi dau bătăi de cap.

| Butercup a răspuns:

Este foarteeee in voga oja grafit..cunoscuta si sub numele de "oja care crapa":)) te dai cu o oja normala, ce culoare vrei tu, dupa care aplici oja grafit, tot ce culoare vrei tu..se gasesc toate culorile. O sa obtii o manichiura cu crapaturi:))..se vede foarte frumos:X
http://beautybyjules.com/......-Blitz.jpg

| ruzycciocolata explică (pentru Butercup):

Mi-am cumparat o oja crackle, dar nu se crapa ca in poza ....doar se fac niste rausoare foarte subtiri si arata foarte ciudat sad

| Butercup a răspuns (pentru ruzycciocolata):

Depinde si de ojabig grin..si nu trebuie sa o dai decat intr-un strat foarte subtirekiss